Witaj w kategorii "Sokowniki" – miejscu, gdzie świeże owoce i warzywa zamieniają się w soczyste, zdrowe napoje. Nasza kolekcja sokowników to nie tylko sprzęt kuchenny, ale prawdziwe źródło witamin i smaku. Odkryj możliwości przygotowywania domowych soków w łatwy i efektywny sposób.Oferujemy sokowniki, które zapewniają niezrównaną wydajność w ekstrakcji naturalnych soków z ulubionych składników. 

 

Bez względu na to, czy preferujesz sok jabłkowy, marchewkowy czy mieszane kompozycje, nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby zachować maksymalną ilość cennych składników odżywczych. Solidne konstrukcje, łatwe w obsłudze i łatwe do czyszczenia – nasze sokowniki sprawią, że proces przygotowywania świeżych soków stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.Odkryj różnorodność naszej oferty i zainwestuj w sokownik, który stanie się kluczowym elementem Twojej kuchni, inspirując Cię do zdrowego stylu życia i kulinarnych eksperymentów. Niech kategoria "Sokowniki" przyniesie do Twojego domu świeżość i smak naturalnych soków.

Sokowniki to urządzenia, które pozwalają na szybką i łatwą produkcję soków z owoców i warzyw. Istnieją dwa typy sokowników: parowe i elektryczne. Każdy sokownik składa się z trzech części: pojemnika na wodę, elementu na owoce i środkowej części, w której powstaje sok. Sokownik parowy jest prosty w obsłudze i składa się z trzech połączonych garnków. Sokownik elektryczny jest bardziej zaawansowany i posiada więcej funkcji dodatkowych, takich jak możliwość regulacji temperatury i czas pracy. Wybierając sokownik, należy zwrócić uwagę na jego pojemność, rodzaj materiału, z którego został wykonany (aluminium lub stal nierdzewna) oraz na to, czy jest przeznaczony do używania na kuchence gazowej, indukcyjnej lub elektrycznej. Sokownik można wykorzystać do przygotowywania soków z malin, jabłek, pomidorów i innych owoców i warzyw. Uzyskane soki są pełne witamin i minerałów, a resztki po sokowaniu można wykorzystać do przygotowywania konfitur. Wybierając swój pierwszy sokownik, warto zastanowić się nad swoimi potrzebami i wybrać odpowiednie urządzenie - niewielki sokownik parowy dla początkujących lub duży sokownik elektryczny dla bardziej zaawansowanych.

 

  • Łatwość użytkowania i szybkość działania
  • Możliwość przygotowywania soków z różnych owoców i warzyw
  • Wysoka jakość uzyskanego soku dzięki utrzymaniu w nim dużej ilości witamin i minerałów
  • Możliwość przechowywania soku w butelkach
  • Duży wybór pojemności sokownika odpowiedniej do indywidualnych potrzeb
  • Różne modele sokowników: parowe i elektryczne, na indukcję i gaz, z kranikiem
  • Dostępność sokowników wykonanych z różnych materiałów: aluminiowych i ze stali nierdzewnej.
Cena
-
Producenci
Pojemność
Na skróty:
Promocje (2)

Marka Orion