Ranking Lampy wiszące - Luty 2023

2023/02/01

Wybór odpowiedniej lampy wiszącej do danego pomieszczenia ma ogromne znaczenie. Może ozna zarówno dopełnić jak i przytłoczyć design wnętrza. Istotne jest również to ile światła daje ona na dany obiekt w pokoju lub całe pomieszczenie. Przy zakupie z wyjątkiem odpowiedniej wielkości klosza, musimy zadbać o wystarczającą długość, np. łańcucha na któym lampa będzie zawieszona. Warto też zastanowić się, czy lepiej kupić pojedynczą lampę wiszącą, czy zdecydować się na zestaw. W poniższym rankingu dokonaliśmy zestawienia najczęściej wybieranych lamp wiszących przez naszych klientów. Mam nadzieję, że ułatwi on wybór najlepsze lampy wiszącej do twojego salonu, sypialni czy kuchni.

Ranking lampy wiszące TOP 10

Podstaw na złotą lampę wiszącą

Bez wątpienia hitem tego roku są lampy wiszące złote. Pięknie wpasują się we wnętrze typu glamour oraz tam, gdzie przeważają ciemne kolory jak czarny lub szary. Szczególną uwagę Naszych klientów zwróciły lampy z kolekcji Step into design, które wyróżnia nietypowy design. Dzięki takiej lampie wiszącej pomieszczenie staje się bardziej modernisyczne i nawiązuje do nowoczesności. Lampami, które również cieszą się dużą popularnością są bez wątpienia lampy wiszące białe. Klasyczny kolor pasuje do każdego typu wnętrza. Dodatkowo często można spotkać je w formie nawiązującej do stylu retro. Trzecim równie często kupowanym typem są lampy przypominające bańki z kolekcji Bubbles. Dodają one lekkości w pomieszczeniu i świeżego klimatu wystroju.

Raning lampy wiszące TOP 11-20

 
Dalej nie możesz się zdecydować?
 
W przypadku gdy powyższy ranking nie był dla Ciebie wystarczająco satysfakcjonujący, zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami na blogu SuperWnetrze na temat wiszących lamp:

2. Sollux Light - wyjątkowe oświetlenie.

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6 Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6

  Aby pomóc Ci w rozwianiu wątpliwości, stworzyliśmy w tym celu specjalny ranking z Top 6 Szklanek - czyli najchętniej kupowanych szklanek na bieżący miesiąc. Szklanka - którą wybrać? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/04/12 Czytaj dalej
 • Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023 Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023

  Wraz z nadejściem wiosny, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najchętniej wybieranych suszarek ogrodowych wśród klientów sklepu SuperWnetrze.pl. Oto top 10 wieszaków na pranie ogrodowych. Sprawdź tutaj i dowiedz się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Kubki Termiczne - Ranking Top 3 Kubki Termiczne - Ranking Top 3

  Jaki kubek termiczny wybrać dla siebie oraz swoich bliskich? Na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie jego wyboru? Przeczytaj o najważniejszych cechach kubków termicznych, które znacząco wpływają na jego użyteczność.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/03/09 Czytaj dalej
 • Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023 Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023

  Jaki kosz na śmieci wybrać do swojego domowego wnętrza? Na co najbardziej zwrócić swoją uwagę? Jeśli sam rozważasz kupno kosza na śmieci, ten artykuł może okazać się dla Ciebie pomocny. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023 Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023

  Jeśli zastanawiasz się, który moździerz będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, powinieneś najpierw zapoznać się z różnymi rodzajami moździerzy i poznać ich różne właściwości. Lista jest dość obszerna. Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej