Ranking Lampy wiszące - Marzec 2024

2024/03/01

Wybór odpowiedniej lampy wiszącej do danego pomieszczenia ma ogromne znaczenie. Może ozna zarówno dopełnić jak i przytłoczyć design wnętrza. Istotne jest również to ile światła daje ona na dany obiekt w pokoju lub całe pomieszczenie. Przy zakupie z wyjątkiem odpowiedniej wielkości klosza, musimy zadbać o wystarczającą długość, np. łańcucha na któym lampa będzie zawieszona. Warto też zastanowić się, czy lepiej kupić pojedynczą lampę wiszącą, czy zdecydować się na zestaw. W poniższym rankingu dokonaliśmy zestawienia najczęściej wybieranych lamp wiszących przez naszych klientów. Mam nadzieję, że ułatwi on wybór najlepsze lampy wiszącej do twojego salonu, sypialni czy kuchni.

Ranking lampy wiszące TOP 10

Podstaw na złotą lampę wiszącą

Bez wątpienia hitem tego roku są lampy wiszące złote. Pięknie wpasują się we wnętrze typu glamour oraz tam, gdzie przeważają ciemne kolory jak czarny lub szary. Szczególną uwagę Naszych klientów zwróciły lampy z kolekcji Step into design, które wyróżnia nietypowy design. Dzięki takiej lampie wiszącej pomieszczenie staje się bardziej modernisyczne i nawiązuje do nowoczesności. Lampami, które również cieszą się dużą popularnością są bez wątpienia lampy wiszące białe. Klasyczny kolor pasuje do każdego typu wnętrza. Dodatkowo często można spotkać je w formie nawiązującej do stylu retro. Trzecim równie często kupowanym typem są lampy przypominające bańki z kolekcji Bubbles. Dodają one lekkości w pomieszczeniu i świeżego klimatu wystroju.

Raning lampy wiszące TOP 11-20

 
Dalej nie możesz się zdecydować?
 
W przypadku gdy powyższy ranking nie był dla Ciebie wystarczająco satysfakcjonujący, zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami na blogu SuperWnetrze na temat wiszących lamp:

2. Sollux Light - wyjątkowe oświetlenie.

Poprzedni artykuł Następny artykuł