Simplehuman

Marka Simplehuman, która początkowo nosiła nazwę Canwork, została założona w 2001 roku przez Franka Yanga. Producent chciał stworzyć najlepsze akcesoria łazienkowe oraz akcesoria kuchenne XXI-wieku. Firma Simplehuman, ma jedno motto, które brzmi: "nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Nasz sklep zauważa takie wartości w produktach marki Yanga. Producent Simplehuman ciągle podąża za nowoczesnym wnętrzem. Simplehuman chce tworzyć lepsze akcesoria, wpisujące się w design współczesny. Marka gwarantuje ergonomiczne akcesoria wpisujące się w każde wnętrze swoim kształtem. Prostota i funkcjonalność to dwa filary, na których opiera się marka Simplehuman. 

Simplehuman - postaw na nowoczesną formę połączoną z użytecznością


Simplehuman jest amerykańskim producentem produktów wyposażenia domowego, którego celem jest użyteczne projektowanie przedmiotów. Kupując akcesoria tej marki mamy pewność, że dołożyła ona wszelkich starań aby ułatwić nam czynności wykonywane w domu. Sami właściciele nazywają swoje produkty „narzędziami do efektywnego życia” i zapewniają, że wszystko co tworzą to produkty, których chcieliby sami używać. Sprytne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas oraz sprawiają, że wykonywanie obowiązków domowych nie jest przykrą koniecznością. Produkty tej marki tworzone są z materiałów najwyżej jakości, tak aby każdy z z nich mógł przetrwać długie lata, nawet przy intensywnym jego użytkowaniu.
 

Czym wyróżniają się produkty Simplehuman?


Z pewnością grono wiernych klientów, które stworzyła przy sobie marka może zawdzięczać nie tylko wysokiej jakości wykonania produktów. Ogromne znaczenie ma również wizualny aspekt oferowanych produktów. Każda z kolekcji posiada swój wyjątkowy i nie do podrobienia styl, który sprawi, że każde wnętrze uzupełnione tymi produktami będzie miało wyjątkowy charakter, jednocześnie nie stanie się przerysowanym w swojej stylistyce pomieszczeniem. Z pewnością doceni to każdy, komu estetyka salonu, sypialni czy łazienki nie jest obojętna. Rozejrzeć się można wśród stojaków pod prysznic lub ociekaczy kuchennych na naczynia. Z łatwością dostrzec można jak bardzo przemyślane jest ich zaprojektowanie. Połączenie wyjątkowych form z minimalizmem przy wykorzystaniu materiałów najlepszej jakości powoduje że wybór odpowiedniego produktu staje się oczywisty. Wśród różnego rodzaju dozowników do płynów Simplehuman również wychodzi przed szereg. Poza tradycyjnymi pojemnikami na mydło, marka w swojej ofercie posiada również podajniki na płyn, które zamontować można na ścianie. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić miejsca przy kuchennym zlewozmywaku. Dwu lub trzykomorowe podajniki świetnie sprawdzą się również pod prysznicem.
 

Na jakie akcesoria Simplehuman warto zwrócić uwagę?


Zdecydowanie wyróżniającym się produktem wśród akcesoriów wyposażenia łazienkowego są nowatorskie lusterka sensorowe. Ten rodzaj stojących lusterek charakteryzuje się inteligentnym oświetleniem, które za pomocą wbudowanego systemu potrafi dostosować intensywność do panujących warunków. System jest w stanie rozpoznać ruchy twarzy, dzięki czemu im bliżej przykłada się twarz do zwierciadła, tym bardziej ledowe diody zwiększają swoją efektywność. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykonać makijaż idealny oraz dokładnie ogolić twarz. Niektóre z modeli wyposażone zostały w dodatkowe lusterko powiększające (nawet do 10x), które mocowane są za pomocą magnesu. Lusterka z powodzeniem mogą stać się uzupełnieniem toaletki w sypialni, z pewnością ułatwią wieczorne lub poranne czynności pielęgnacyjne twarzy. Naturalna i elegancka stylistyka luster sprawia, że staną się również dekoracją pomieszczenia zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach.

 

Co wyróżnia dozownik Simplehuman od innych?

 

Simplehuman to producent najlepszej jakości produktów. Jednym z nich jest bezdotykowy dozownik do mydła Simplechuman. W czasach wirusa, który opanował cały świat istotne jest dbanie o częste mycie i dezynfekowanie rąk. Dozownik Simplehuman dzięki funkcji bezdotykowej ogranicza dotyk pompki, czy przycisku, z którego leciałby płyn. Dodatkowo dozownik nie jest przeznaczony tylko na produkty do dezynfekcji rąk. Ma on także zastosowanie w mydle. Świetnie sprawdzi się zarówno w łazience jak i kuchni. Dzięki bezdotykowej funkcji, zostanie automatycznie odmierzona ilość płynu jaki powinniśmy zużyć. Dozownik Simplehuman to odejście od standardowych dozowników z pompką, czy takich zasilanych na baterie. Producent Simplehuman zaprojektował innowacyjny dozownik zasilany na akumulator. Jedyne zadanie do wykonania by dozownik dobrze działał to, raz na 3 miesiące naładować dozownik go za pomocą kabla USB. Dozownik Simplehuman działa za pomocą zbliżenia naszej dłoni - im bliżej otworu przysuniemy dłoń, tym mniej płynu wypłynie. Jeżeli jednak potrzebujemy dużo płynu, należy oddalić rękę od głównego punktu. Takie dozowniki dostępne są u nas w dwóch wariantach kolorystycznych o pojemnościach 266m:

  • dozownik bezdotykowy Simplehuman akumulatorowy kolor stalowy
  • dozownik bezdotykowy Simplehuman akumulatorowy

 

Podwójny dozownik Simplehuman

 

Simplehuman jak już wiemy to specjalista w najlepszych, ergonomicznych pojemnikach na mydło. Jeżeli jednak posiadasz w swojej kuchni więcej niż jeden płyn, np. osobno płyn do rąk i do naczyń lub kilka specyfików, które oczyszczą twoje naczynia to z pewnością spodoba ci się kuchenny dozowniki do płynów Simple Human. Świetnie sprawdzi się także jako dozownik do łazienki na odżywkę i szampon do włosów. Jego minimalistyczny kształt wpasuje się idealnie w każde wnętrze. Dźwignia T-bar umożliwia kontrolowanie ilości płynu, dlatego możemy dostosować ją do swoich potrzeb. Taki dozownik Simplehuman jest zdecydowanie wygodniejszy, niż stojący klasyczny z pompką.  

 

Niepozorny, a tak potrzebny - ociekacz Simplehuman

 

Kuchnia z wyjątkiem jedzenia i pięknych zapachów, zawsze przepełniona jest naczyniami. Znasz to uczucie kiedy zmywanie nie ma końca, a pod twoim ociekaczem jest pełno wody, która stoi i brzydko pachnie lub rozlewa się na kuchnię? Simplehuman ma na to sposób. Producent Simplehuman zaprojektował ociekacz do naczyń, który z wyjątkiem ergonomicznego kształtu, który umożliwia umieszczenie ociekacza w dowolnym miejscu, posiada także specjalny lejek, który odprowadza wodę do zlewu. Rodzaj odpływu można umieścić z dowolnej strony. Gwarantuje to, że woda odpływie w kierunku, który sami zaplanujemy. Dodatkowo w ociekaczu Simplehuman umieszczony został osobny kosz na sztućce, dzięki czemu nie musisz kupować dodatkowego sprzętu, który nie pasowałby do całej kolekcji.  

 

Kosz na śmieci Simplehuman  

 

Simplehuman to specjalista od klasyki łączącej ergonomiczne kształty i współczesne trendy. Takie też wartości zastosował przy tworzeniu koszy na śmieci. W naszym sklepie znajdziesz kosze Simplehuman o różnych pojemnościach, kształtach i kolorach. Najbardziej wiodące są klasyczne czarne, białe oraz szare. Sposób otwierania, jest zależny od kolekcji. Simplehuman zaprojektował kosze z otwieraniem pedałowym lub popychanym otwieraniem. Znajdziesz także kosze, które nie mają zamykania, ponieważ wbudowano w nie wyciągane wiaderko.  Bez wątpienia każda osoba potrzebuje innego kosza ze względu na właściwości jakie ma spełniać. Najważniejszym i pierwszym aspektem nad jakim rozważamy przy kupnie nowego kosza jest jego pojemność pojemność. Marka Simplehuman ma kilka interesujących:  

 

 

Filtry węglowe Simplehuman

 

Nie ma nic gorszego niż brzydki zapach z resztek jedzenia lub innych śmieci, wydobywający się z kuchennego kosza. Producent Simplehuman ciągle podąża za nowościami i prostymi, ale niesamowitymi rozwiązaniami. W ten właśnie sposób powstały filtry węglowe marki Simplehuman. Wykonane zostały z aktywnego węgla, którego zadaniem jest pochłanianie brzydkich zapachów. Filtr węglowy świetnie sprawdzi się także w spiżarniach, szafkach oraz wszystkich innych miejscach, w których przechowywane jest jedzenie. Filtr węglowy Simplehuman to gwarancja świeżego zapachu w twoim domu.