Simplehuman

Misją Simplehuman jest projektowanie, produkcja i sprzedaż produktów do domu, które cechuje prosty, a zarazem elegancki design. Formą i funkcjonalnością nawiązują one do wzornictwa, które jest znane na całym świecie z prostych i nowoczesnych rozwiązań.
 

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Simplehuman - postaw na nowoczesną formę połączoną z użytecznością


Simplehuman jest amerykańskim producentem produktów wyposażenia domowego, którego celem jest użyteczne projektowanie przedmiotów. Kupując akcesoria tej marki mamy pewność, że dołożyła ona wszelkich starań aby ułatwić nam czynności wykonywane w domu. Sami właściciele nazywają swoje produkty „narzędziami do efektywnego życia” i zapewniają, że wszystko co tworzą to produkty, których chcieliby sami używać. Sprytne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas oraz sprawiają, że wykonywanie obowiązków domowych nie jest przykrą koniecznością. Produkty tej marki tworzone są z materiałów najwyżej jakości, tak aby każdy z z nich mógł przetrwać długie lata, nawet przy intensywnym jego użytkowaniu.
 

Czym wyróżniają się produkty Simplehuman?


Z pewnością grono wiernych klientów, które stworzyła przy sobie marka może zawdzięczać nie tylko wysokiej jakości wykonania produktów. Ogromne znaczenie ma również wizualny aspekt oferowanych produktów. Każda z kolekcji posiada swój wyjątkowy i nie do podrobienia styl, który sprawi, że każde wnętrze uzupełnione tymi produktami będzie miało wyjątkowy charakter, jednocześnie nie stanie się przerysowanym w swojej stylistyce pomieszczeniem. Z pewnością doceni to każdy, komu estetyka salonu, sypialni czy łazienki nie jest obojętna. Rozejrzeć się można wśród stojaków pod prysznic lub ociekaczy kuchennych na naczynia. Z łatwością dostrzec można jak bardzo przemyślane jest ich zaprojektowanie. Połączenie wyjątkowych form z minimalizmem przy wykorzystaniu materiałów najlepszej jakości powoduje że wybór odpowiedniego produktu staje się oczywisty. Wśród różnego rodzaju dozowników do płynów Simplehuman również wychodzi przed szereg. Poza tradycyjnymi pojemnikami na mydło, marka w swojej ofercie posiada również podajniki na płyn, które zamontować można na ścianie. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić miejsca przy kuchennym zlewozmywaku. Dwu lub trzykomorowe podajniki świetnie sprawdzą się również pod prysznicem.
 

Na jakie akcesoria Simplehuman warto zwrócić uwagę?


Zdecydowanie wyróżniającym się produktem wśród akcesoriów wyposażenia łazienkowego są nowatorskie lusterka sensorowe. Ten rodzaj stojących lusterek charakteryzuje się inteligentnym oświetleniem, które za pomocą wbudowanego systemu potrafi dostosować intensywność do panujących warunków. System jest w stanie rozpoznać ruchy twarzy, dzięki czemu im bliżej przykłada się twarz do zwierciadła, tym bardziej ledowe diody zwiększają swoją efektywność. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wykonać makijaż idealny oraz dokładnie ogolić twarz. Niektóre z modeli wyposażone zostały w dodatkowe lusterko powiększające (nawet do 10x), które mocowane są za pomocą magnesu. Lusterka z powodzeniem mogą stać się uzupełnieniem toaletki w sypialni, z pewnością ułatwią wieczorne lub poranne czynności pielęgnacyjne twarzy. Naturalna i elegancka stylistyka luster sprawia, że staną się również dekoracją pomieszczenia zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach.