Wagi łazienkowe

Wagi łazienkowe to urządzenia, które pozwolą precyzyjnie i dokładnie nadzorować wagę naszego ciała. Jeśli zależy nam na tym, by dbać o prawidłową masę ciała, muszą się one znaleźć w domowej łazience i stać na straży odpowiednich kilogramów! Jakie są dostępne rodzaje wag do łazienki? Którą wybrać? Sprawdźcie to poniżej!

Nowoczesne wagi łazienkowe w 2020 roku


Bardzo popularne stają się wagi łazienkowe z różnymi funkcjami. Obecne w każdym domu, pozwalają na bieżącą kontrolę masy ciała. Są ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki, który pomoże kontrolować swoją formę. Na rynku pojawia się coraz więcej modeli, posiadających więcej dodatkowych funkcji, które pozwalają, nawet na pomiar składu ciała przy pomocy nieszkodliwego i niewyczuwalnego impulsu prądu elektrycznego, który przenika Twoje ciało. Wiedząc, że mięśnie i tłuszcz zawierają w swojej budowie różne ilości procentowe wody, mierzona jest prędkość przepływu prądu przez dane tkanki, co pozwala na uzyskanie w miarę dokładnego pomiaru składu ciała za pomocą bioimpedancji elektrycznej, czyli BIA. Metoda ta jest stosowana we wszystkich tego typu wagach, dając najlepsze efekty działania, pozwalając uzyskać prawidłowe pomiary. Znajdziesz u nas również mechaniczne wagi o wysokiej dokładności pomiaru wagi ciała. Jeżeli wahasz, czego tak naprawdę potrzebujesz, czytaj dalej!


Jakie wagi do łazienki są dostępne?


Obecnie najczęściej używanymi wagami łazienkowymi są typowe wagi elektroniczne, najczęściej z udźwigiem maksymalnie do 120 kilogramów. Wagi kupowane w supermarketach są często niedokładne, a każde kolejne ważenie wykonane w odstępie chwili pokazuje dosyć istotną różnicę. Dla wielu ludzi, chcących jedynie mniej więcej kontrolować swoją masę ciała, takie urządzenie nie jest najgorszym wyborem. Jeżeli jednak myślisz o schudnięciu lub zwiększeniu wagi o konkretną ilość kilogramów, kupienie urządzenia bardziej dokładnego, staje się koniecznością. W naszej ofercie znajdziesz typowe wagi elektroniczne, jednak o zdecydowanej zwiększonej dokładności. Proponujemy Ci również wagi łazienkowe wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak pomiar składu ciała czy zapamiętywanie ostatnich pomiarów. Dla potrzebujący bardziej tradycyjnych rozwiązań, posiadamy również wagi mechaniczne o bardzo wysokiej dokładności, które są bardzo trwałe i potrzeba dokupować do nich ani baterii, ani ich ładować.


Elektroniczne wagi łazienkowe


Jeżeli zależy Ci na maksymalnie dokładnej kontroli masy Ciała, waga elektroniczna bez dodatkowych funkcji będzie idealnym rozwiązaniem. To bardzo przystępne w obsłudze urządzenia, które ułatwią kontrolę masy ciała przez cały rok. Prosta budowa pozwoli w czasie, kiedy jej nie potrzebujemy, po prostu wsunąć ją pod szafkę czy łóżko, gdzie będzie czekać na następne użycie. Korzystanie z takiego urządzenia jest wyjątkowo proste – zwykle wystarczy po prostu stanąć w wyznaczonym miejscu na wadze, a wyświetlacz pokaże wynik pomiaru z bardzo wysoką dokładnością.


Wagi do łazienki TP 1000 Terraillon


To nowoczesna waga od uznanego producenta. Dzięki doskonałej dokładności ważenia, jest bardzo często wybierana przez naszych klientów. Do wykonania całości użyto najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu urządzenie działa bez problemów, więc z pewnością zostanie z Tobą na długo. Waga jest bardzo płaska, co pozwala w czasie, gdy jej nie używamy, schować ją po prostu pod szafką, gdzie nie przeszkadza. Przemyślany projekt, sprawia, że zużywa minimalną ilość energii, więc pomaga nam oszczędzać pieniądze wydawane na baterie. Maksymalny udźwig urządzenia to aż 150 kilogramów, wynik pomiaru może różnić się od rzeczywistej wagi jedynie o 100 gramów, co jest świetnym wynikiem w porównaniu do szerokiej konkurencji. Produkt Terraillon za sprawą swojej prostej budowy, wygląda bardzo elegancko, więc świetnie sprawdzi się także w nowoczesnych wnętrzach.


Wagi łazienkowe z funkcją analizy składu ciała


Możliwość wykonania pomiarów składu swojego ciała dla wielu aktywnych fizycznie osób, często jest bardzo ważna. Jeżeli zależy Ci na Maksymalnym rozwoju Twojej kondycji zdrowotnej, będąc świadomym, czy budujesz mięśni, czy też tłuszcz, waga oferująca pomiar budowy ciała za pomocą bioimpedancji elektrycznej będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki rozwojowi stosowanych w starszych modelach technologii, wagi tego rodzaju stały się ogólnodostępne, w bardzo przystępnych cenach. Jesteśmy zdania, że nawet, gdy nie uprawiasz aktywności fizycznej, warto kontrolować jakość balansu pomiędzy mięśniami a tłuszczem, ponieważ w jakiś sposób świadczy to o Twojej ogólnej kondycji zdrowotnej. Ten rodzaj pomiaru jest zdecydowanie bardziej przydatny niż typowe obliczenie wskaźnika BMI, który w przypadku osób aktywnych o zwiększonej masie mięśniowej, staje się zwyczajnie bezużyteczny i wprowadza w błąd, powodując niepotrzebne próby odchudzania.


Body Analysis marki Brabantia


Kolejny innowacyjny produkt prosto od uznanej na świecie marki Brabantia. To idealna waga do Twojej nowoczesnej łazienki, jeżeli próbujesz dbać o swoje zdrowie i ciało. Body Analysis informuje o aktualne wadze ciała i nie tylko. Posiada również bardzo użyteczną funkcję analizy składu ciała, co pozwala na jeszcze lepszą samokontrolę, przyczyniając się do lepszego stanu naszego zdrowia. Urządzenie bardzo przydaje się w okresie prowadzenia specjalistycznej diety, kiedy szczególnie zależy nam na świadomości, co konkretnie dzieje się z naszym ciałem. Dodatkowo posiada funkcję dla osób o normalnym poziomie masy mięśniowej, obliczania wskaźnika BMI, który informuje nas, czy stan naszej wagi jest odpowiedni. Urządzenie marki Brabantia doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach, a gdy nie będziesz już jej potrzebował, możesz po prostu wsunąć ją pod szafkę.


Mechaniczne wagi łazienkowe


Wielu ludzi wciąż preferuje użytkowanie wag mechanicznych – nie bez powodu. To tradycyjne wagi o świetnej dokładności pomiaru, które nie potrzebują dodatkowego źródła energii, czyli płacisz tylko raz i przez bardzo długo możesz cieszyć się pewnymi pomiarami. Wagi do Twojej łazienki, to nie tylko kolejne nowinki elektroniczne - jeżeli zależy Ci jedynie na dokładnych, pewnych pomiarach, przez lata używania, waga mechaniczna będzie najlepszym wyborem. Jedną z zalet takich wag jest szeroka powierzchni ważąca, czyli nie musimy stać w konkretnym, zaznaczonym miejscu. Często urządzenia te mogą zważyć o wiele większe pomiary w porównaniu do nowoczesnych, wag elektronicznych. Wbrew pozorom, nie przychodzą one do klienta wprost z poprzedniego tysiąclecia - to wciąż doskonalone produkty, które działają na sprawdzonych zasadach, gwarantujących najlepszy pomiar, bez niepotrzebnych funkcji.


Wagi mechaniczne do łazienki ADE


Nowoczesne urządzenie o znakomitej dokładności pomiaru, marki ADE, to doskonały wybór wagi do Twojej łazienki. W całości została wykonana z solidnych, prawie niezniszczalnych materiałów, które umożliwią długotrwałe użytkowanie i zachowanie świetnego designu na lata. Posiada dużą powierzchnię ważącą, pokrytą materiałem antypoślizgowym. Ochrona katodowa zapobiega utlenianiu powierzchni metalowych. Waga została wyposażona również w pokrętło, pozwalające na odpowiednią regulację pomiarów. Jej wygląd luźno nawiązuje do tradycyjnych wag, używanych w gabinetach lekarskich, dzięki czemu jest dosyć uniwersalna i z pewnością świetnie spełni swoją funkcję w Twoim domu, a Ty nie będziesz zawiedziony.


Na co zwrócić uwagę przy zakupie wagi do łazienki?


Dobranie odpowiedniej wagi staje się bardzo ważne, jeżeli zamierzamy pracować nad masą swojego ciała. Jeżeli zależy Ci jedynie na bieżącej kontroli, doskonałym wyborem będą tradycyjne wagi mechaniczne lub cyfrowe bez dodatkowych funkcji. Jeżeli planujesz wprowadzić rygorystyczną dietę i schudnąć, dobrze jest wybrać wagę elektroniczną z wbudowanym analizatorem składu ciała, który pomoże Ci poznać zmiany zachodzące w Twoim ciele. W naszej szerokiej, dopasowanej do Twoich potrzeb ofercie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeżeli podjęcie właściwego wyboru będzie dla Ciebie problemem – po prostu zadzwoń do nas, a jeden z naszych profesjonalnych konsultantów na pewno pomoże Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję!