Wieszaki do przedpokoju

Wieszaki na przedpokój to praktyczne i bardzo pomocne akcesoria, które pozwolą Wam zapanować nad odzieżą wierzchnią w Waszym domu. Dzięki nim każda kurtka czy płaszcz będzie mieć swoje własne miejsce, a w przedpokoju zapanuje ład i porządek. Na co zwrócić uwagę przy wyborze wieszaków do przedpokoju i jakie wieszaki polecamy? Sprawdźcie to koniecznie i znajdźcie miejsce na wszystkie swoje ulubione kurtki i płaszcze!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Jaki wieszak na przedpokój powinien być? Sprawdź to!


Przede wszystkim musimy dobrać wielkość i rodzaj wieszaków do ilości przechowywanej odzieży. Jeśli macie dużo kurtek, palt i płaszczy, należy uzbroić się w wieszaki o dużej ilości haczyków lub tzw. "gałązek". Dużo lepiej jest trzymać na jedną rzecz na jednym haczyku niż obciążać go niepotrzebnie i powodować wizualny misz-masz w przedpokoju. Sprawdźmy też, z jakiego materiału wykonany jest dany wieszak. Czasem warto postawić na nieco droższy egzemplarz i mieć pewność, że taki wieszak na przedpokój posłuży nam na dłużej i nie ulegnie zniszczeniu. Idealne będą tu wieszaki ze stali nierdzewnej, drewna czy trwałego tworzywa. Są one gwarancją wysokiej jakości!


Wieszak stojący czy ścienny do przedpokoju?
 

Do wyboru mamy wieszaki ścienne oraz wieszaki stojące. W zależności od wielkości Waszego przedpokoju, można dobrać odpowiedni rodzaj, tak by przestrzeń była funkcjonalna. W mniejszych, wąskich pomieszczeniach dużo lepsze będą wieszaki mocowane do ściany. Dzięki temu nie zagracimy sobie i tak niewielkiej przestrzeni, a kurtki będą dobrze rozwieszone. Jeśli w Waszym domu jest wielu domowników, znajdźcie wieszak, który ma co najmniej 4-6 haczyków lub wybierzcie 2 wieszaki. Tak, by dla każdego znalazło się miejsce na odzież wierzchnią!


Jaki wieszak do małego przedpokoju kupić?


Posiadasz mały przedpokój? Nic straconego! Nawet w niewielkiej przestrzeni znajdzie się miejsce na kompaktowy wieszak ścienny do przedpokoju. Takie egzemplarze znajdziecie w ofercie marki Umbra. Wieszak ścienny Sticks to rozwiązanie wprost idealne. Kiedy nie nikt nie zawiesza swoich kurtek, haczyki mogą przylegać do ściany i nic nie odstaje!