Zegar 3205 BR "Frosted Wood"

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Zegar 3205 BR "Frosted Wood", znakomity dzieło stworzone przez Deal Design. Ten zegar nie tylko służy jako praktyczny narzędzie do śledzenia czasu, ale także stanowi wyjątkową ozdobę dla Twojego wnętrza.

Zegar został zaprojektowany z myślą o harmonii i elegancji. Jego obudowa łączy w sobie naturalną ciepło drewna z nowoczesnym szkłem, tworząc piękne połączenie, które wzbogaca każdą przestrzeń. Kolor brązowy nadaje zegarowi ciepły i przytulny wygląd, który doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji.

Mechanizm płynący tego zegara działa dzięki baterii typu AA, co zapewnia niezawodne i precyzyjne odmierzanie czasu. Zegar nie tylko spełnia funkcję zegara, ale także pełni rolę wyjątkowej ozdoby na ścianie, przyciągając uwagę swoim unikalnym designem.

 

Jego imponująca średnica wynosząca 50 cm oraz subtelna grubość 5,5 cm nadają mu imponujący wygląd, który przyciąga uwagę i dodaje wyrazistości pomieszczeniu. Mimo imponujących wymiarów, zegar zachowuje delikatność i wyważenie, które czyni go doskonałym wyborem do różnych przestrzeni.

 

Zegar 3205 BR "Frosted Wood" to nie tylko narzędzie do mierzenia czasu, ale również piękna dekoracja, która wprowadzi wyjątkowy charakter i atmosferę do Twojego wnętrza. Jego wyjątkowy design, połączenie materiałów oraz dokładność działania stanowią idealne połączenie funkcjonalności i estetyki.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
3205 BR
Kod EAN
8717713018810
Kolekcja
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty NeXtime
  • Polecamy
  • Inne Zegary ścienne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.