ADE

ADE to niemiecka marka, której głównymi produktami są waga łazienkowa i kuchenna. Marka ADE to również specjalista od innych urządzeń elektrycznych takich jak podświetlane budziki, precyzyjne minutniki, elektryczne maszynki do mięsa, czy mechaniczne młynki. Producent ADE łączy klasyczne akcesoria z technologią, wprowadzając je w styl współczesny ułatwiający codzienne życie.  Produkty ADE są łatwe w użyciu, więc każdy bez względu na wiek może w łatwości z nich korzystać. 

Dlaczego produkty ADE są wyjątkowe?

 

Firma ADE to producent najwyższej jakości produktów łączących w sobie klasykę i technologiczne rozwiązania. Wszystkie akcesoria, które przeznaczone są do ważenia i pomiarów są precyzyjne i gwarantują dokładne wyniki. Każde rzecz została zaprojektowana tak, aby wyróżniać się swoją funkcjonalnością i zastosowanie. Marka ADE stawia głównie na wagi kuchenne i łazienkowe, jednak nie oznacza to, że inne produkty nie są warte uwagi. Istotne są również minutniki, które umożliwią nam mierzenie czasu gotowania danego dania lub tortu. Innowacyjne są również wagi kieszonkowe oaz te sterowane głosem. Producent ADE wypuścił na rynek także linię młynków elektrycznych do kawy, pieprzu i soli. Każdy produkt ADE to gwarancja najlepszej jakości, wytrzymałości oraz produktu, który będzie służył przez wiele lat.

 

Jakie mamy rodzaje wag ADE

 

Producent ADE to specjalista od wag kuchennych i łazienkowych. Każda ma inną funkcje i zastosowania. Z produkowaniem każdej kolejnej, dodawana jest następna wyjątkowa funkcja. Wagi kuchenne i łazienkowe, dostępne są w wielu rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać idealną dla siebie i wnętrza w jakim będzie przechowywana. Wagi ADE są zarówno mechaniczne z klasycznym licznikiem, jak i elektryczne, wyświetlane na ekranie. Mechaniczne wagi zostały stworzone, ponieważ producent ADE zdaje sobie sprawę z tego, że większość osób woli jednak klasyczne rozwiązania. Warto jednak spróbować przekonać się do elektrycznych wag, których firma ADE proponuje tak wiele. 

 

Wagi ADE do łazienki

 

Wagi łazienkowe ADE to klasa połączona ze współczesnym, minimalistycznym wnętrzem. Każda ma smukły kształt oraz kolory które nie rzucają się w oczy, dzięki czemu waga wtapia się w tło całego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz wagi ADE w kolorach czarnych, białych, szarych oaz z motywami marmuru. Często wagi włączane są za pomocą przycisku. Firma ADE wypuściła linię wag, które odpalają się w momencie gdy na nie staniesz. Bardzo lubiana jest również waga podświetlana oraz ta, która liczy odpowiednią masę ciała

 

 

Innowacyjne rozwiązanie, czyli waga ADE z analizą

 

Wagi łazienkowe umożliwiają sprawdzenie naszej masy ciała w każdym momencie. Często zdarza się, że po miesiącu zapominamy jaką wagę mieliśmy. Nie wiemy też jaką wagę powinniśmy osiągnąć. ADE z myślą o tym stworzyła wagę łazienkową z analizą i zapisem wyników. W całym procesie jest potrzebna tylko waga i smartfon. Z pomocą Bluetooth można połączyć telefon z wagą ADE i zapisywać oraz porównywać nasze wyniki. Zapis na jednej wadze może dotyczyć aż 8 użytkowników, którzy automatycznie są zapisywani i rozpoznawani przez urządzenie. Z pomocą analizy impedancji bioelektrycznej waga wskazuje: zawartość tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masy mięśniowej oraz tkanki kostnej. Taki rodzaj wagi ADE pozwoli nam utrzymać odpowiednią masę ciała oraz monitorować organizm. 

 

Lepiej wybrać wagę kuchenną ADE z miską czy bez?

 

Wagi kuchenne ADE zostały podzielone głównie na dwa typy - z miską lub bez. Taki podział został wprowadzony ze względu na to, że często lubimy mieć dwa produkty w jednym. Jeżeli nasza kuchnia jest przestronna i będziemy trzymać wagę na zewnątrz, to zdecydowanie lepiej kupić wagę z miską. Będzie ona zawsze dostępna pod ręką, a my będziemy mieli możliwość szybkiego zwarzenia potrzebnych produktów. Sytuacja jest inna, gdy nasza kuchnia nie a dużej powierzchni i mamy konieczność przechowywania akcesoriów kuchennych w szafce. W takiej sytuacji warto postawić na wagę kuchenną klasyczną. Taki typ wagi od ADE jest równie dobry jak ten z miską, różni się jedynie rozmiarem, a obie mają tak samo dokładny pomiar. 

 

Kieszonkowa waga kuchenna ADE

 

Często zdarza się, że musimy zważyć małą ilość produktu, a duża, podstawowa waga kuchenna nie wskazuje, żadnego pomiaru. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się mała waga kieszonkowa. Jest przeznaczona do warzenia przypraw, liści herbaty, ziaren kawy i wszystkie, czego waga jest bardzo mała. W zestawie posiada pokrowiec dzięki, któremu można zabrać ją w każde miejsce. Jej dokładność do 0.01 grama to gwarancja, precyzyjnego pomiaru. 

 

Precyzyjna minuta z marką ADE

 

Marka ADE wyprodukowała bardzo stylowe, retro minutniki. Możemy je kupić zarówno w formie klasycznej, jak i z tarczą elektroniczną. Dzięki minutnikowi ADE mamy kontrolę nad czasem gotowania wody, pieczenia ciasta, czy smażenia mięsa. Minutniki mechaniczne ADE odmierzają czas do jednej minuty, ale elektryczne można ustawić na dowolny czas. Duża część minutników ADE została wyposażona w magnesy, dzięki którym mamy możliwość przyczepienia ich na lodówce. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zgubią się one i będą w głównym miejscu kuchni, na który najczęściej zaglądamy. W naszym sklepie mamy dostępne kilka kolorów minutników:

 

 

Obudź się z ADE

 

Marka ADE to specjalista od elektronicznych rozwiązań które mają ułatwić nam codzienne czynności. Większość osób ma problem ze wstawaniem rano. Jesteśmy przyzwyczajeni do do naszego budzika na telefonie i dźwięku, który słyszymy każdego ranka. Świetnie w takim rozwiązaniu sprawdzi się budzik z podświetleniem. Wmontowane podświetlenie LED daje możliwość zobaczenia czasu w każdym momencie, nawet w ciemnym pomieszczeniu. Dodatkowo z wyjątkiem czasu alarmu mamy również możliwość ustawienia czasu drzemki. Będzie to ideale rozwiązanie dla osób, które nie lubią od razu wstawać  po przebudzeniu.