Bioetanol

Bioetanol to czyste biopaliwo stworzone z myślą o rozpaleniu Twojego, domowego, nowoczesnego biokominka. Ekopaliwo pozwala na bezproblemowe, łatwe i skuteczne rozpalenie biokominka, który znajduje się w rodzinnym salonie. Bioetanol dostępny w SuperWnetrze występuje w czystej postaci i jest odwodniony w 99%. Produkuje się go z wykorzystaniem najnowszych, sprawdzonych technologii, co stanowi gwarancję naszego bezpieczeństwa. Paliwo, jakim jest bioetanol, nie zawiera w sobie żadnych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na nasze samopoczucie czy zdrowie. Nie szkodzi również zwierzętom. Dzięki nieobecności acetonu oraz innych dodatków bioetanol jest bezwonny i całkowicie bezpieczny! Jak poczuć się jesienią i zimą jak przy letnim ognisku? Wystarczy wybrać do swojego wnętrza elegancki biokominek i bioetanol, który pozwoli na pojawienie się połyskującego ognia!

  Z czego powstaje bioetanol i czy jest bezpieczny? Dowiedz się!


  Bioetanol, dostępny w SuperWnetrze powstaje na bazie alkoholu etylowego o pochodzeniu roślinnym. Taki skład biopaliwa sprawia, że po spaleniu go nie pozostają przy biokominku żadne ślady sadzy czy popiołu, które wyglądają nieatrakcyjnie i nieschludnie i mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Co w takim razie spala się podczas używania bioetanolu? Produktami spalania, które się wydzielają w trakcie korzystania z biopaliwa, są: dwutlenek węgla oraz para wodna. Są to jednak na tyle bezpieczne ich ilości, iż nie stanowią one ani dla nas ani dla zwierząt żadnego niebezpieczeństwa. Można z niego śmiało korzystać na co dzień.


  Na co zwrócić uwagę przy zakupie bioetanolu?


  Bioetanol, który zamierzamy używać w naszym biokominku, powinien posiadać atest PZH i być wykonany według ściśle określonych zaleceń norm jakości ISO - ISO 9001 oraz ISO 14001. Jest to gwarancja naszego zdrowia oraz bezpieczeństwa. Biopaliwo dostępne w SuperWnetrze spełnia restrykcyjne wymagania i posiada atest PZH, który można zobaczyć i sprawdzić. Jeśli szukacie bezpiecznego i dobrego biopaliwa do biokominka, postawcie na nasze bioetanole! Dostępne są one w baniaczkach 5 litrowych, z których można zrobić pasujące Wam zestawy: 15 oraz 30 litrów (3 oraz 6 baniaczków). Dla osób chcących zrobić sobie "zapasy" to świetna opcja!


  Jakie biopaliwo wybrać? - Poznaj propozycje od SuperWnetrze!


  Naszym numerem 1 i niekwestionowanym liderem wśród wielu dostępnych na rynku biopaliw, jest bioetanol EkoXfire. Zdobył on uznanie wśród wielu naszych Klientów, którzy wracają regularnie po jego ponowny zakup. Dlaczego właśnie EkoXfire? Przede wszystkim warto go wybrać ze względu na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jego atrakcyjna cena oraz szeroka dostępność i możliwość doboru litrażu to kolejne, duże atuty, które przemawiają za wyborem właśnie EkoXfire. A jakie są dostępne pojemności? Sprawdź to poniżej!

   


  Biopaliwo zapachowe - jaki mamy wybór ekopaliwa?


  Jeśli chcecie dodatkowo wzmocnić efekt palenia w biokominku, możecie zastosować bioetanol o ciekawej nutce zapachowej. Biopaliwo Ecoline dostępne w SuperWnetrze posiada wiele fajnych i przyjemnych wariantów. Na zimę idealnie sprawdzi się bioetanol o zapachu świąt lub cynamon połączony z pomarańczą. Ich piękny aromat cudownie rozniesie się po wnętrzu i wpłynie na poprawę naszego nastroju. Już od samego wejścia do domu otoczy nas wspaniały zapach i nie będziemy chcieli, by się skończył! Polecamy Wam również biopaliwo o odświeżającym zapachu lasu lub pięknej róży. Te dwa aromaty to również nasze bestsellerowe propozycje, dlatego warto po nie sięgać!

  Cena
  -
  Na skróty:
  Promocje (3)

  szklanki termiczne 350 ml