Bioetanol

(4)

Bioetanol - najlepsze biopaliwo do biokominków - dostępne oczywiście w SuperWnetrze!


Bioteanol to czyste biopaliwo do domowego biokominka. Pozwala na bezproblemowe rozpalenie biokominka. Bioetanol występuje w czystej postaci i jest odwodniony w 99% i produkowane jest z wykorzystaniem najnowszych technologii. Paliwo, jakim jest bioetanol nie zawiera w sobie żadnych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na nasze samopoczucie czy zdrowie. Dzięki nieobecności acetonu oraz innych dodatków, bioetanol jest bezwonny i całkowicie bezpieczny!


Bioetanol - z czego powstaje i czy jest bezpieczny? Dowiedz się już teraz!


Nasz bioetanol, dostępny w SuperWnetrze powstaje na bazie alkoholu etylowego o pochodzeniu roślinnym. Taki skład biopaliwa sprawia, iż po spaleniu go nie pozostają przy biokominku ślady sadzy czy popiołu, które wyglądają nieatrakcyjnie i nieschludnie. Co w takim razie spala się podczas używania bioetanolu? Produktami spalania, które się wydzielają w trakcie korzystania z biopaliwa są dwutlenek węgla oraz para wodna. Są to jednak na tyle bezpieczne ilości iż nie stanowią one ani dla nas ani dla zwierząt żadnego zagrożenia.


Biopaliwo - na co zwrócić uwagę przy zakupie?


Bioetanol, który zamierzamy używać w naszym biokominku powinien posiadać atest PZH i być wykonany według ściśle określonych zaleceń norm jakości ISO - ISO 9001 oraz ISO 14001. Jest to gwarancja naszego zdrowia oraz bezpieczeństwa. Biopaliwo dostępne w SuperWnetrze spełnia restrykcyjne wymagania i posiada atest PZH, który można zobaczyć i sprawdzić. Jeśli szukacie bezpiecznego i dobrego biopaliwa do biokominka, postawcie na nasze bioetanole!


Jakie biopaliwo wybrać? - Zobacz propozycje od SuperWnetrze!


Naszym numerem 1 i niekwestionowanym liderem wśród wielu dostępnych na rynku biopaliw, jest bioetanol EkoXfire. Zdobył on uznanie wśród wielu naszych Klientów, którzy wracają regularnie po jego ponowny zakup. Dlaczego właśnie EkoXfire? Przede wszystkim warto go wybrać ze względu na wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Jego atrakcyjna cena oraz szeroka dostępność i możliwość doboru litrażu to kolejne, duże atuty, które przemawiają za wyborem właśnie EkoXfire.


Biopaliwo zapachowe - jaki mamy wybór ekopaliwa do biokominków?


Jeśli chcecie dodatkowo wzmocnić efekt palenia w biokominku, możecie zastosować bioetanol o ciekawej nutce zapachowej. Biopaliwo Ecoline dostępne w SuperWnetrze posiada wiele fajnych i przyjemnych wariantów. Na zimę idealnie sprawdzi się bioetanol o zapachu świąt lub cynamon połączony z pomarańczą. Ich piękny aromat cudownie rozniesie się po wnętrzu i wpłynie na poprawę naszego nastroju. Już od samego wejścia do domu otoczy nas wspaniały zapach i nie będziemy chcieli by się skończył! Polecamy Wam również biopaliwo o odświeżającym zapachu lasu lub pięknej róży. Te dwa aromaty to również nasze bestsellerowe propozycje, dlatego warto po nie sięgać!

Producenci
+ więcej
Pojemność
+ więcej
Kolekcja
+ więcej

Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów