Kosz na śmieci kuchenny pedałowy 20l NewIcon Brabantia stal polerowana

Opis produktu

Wybierając kosz na śmieci do kuchni, należy kierować się przede wszystkim jego funkcjonalnością i niezawodnością. Najlepszym rozwiązaniem, które nie dość że łączy ze sobą te dwie cechy, to jeszcze jest estetyczny, będzie pedałowy śmietnik z linii New Icon. Produkty marki Brabantia charakteryzują się wręcz niespotykaną na skalę rynkową jakością, Dodatkowo, producent daje na nie aż 10 lat gwarancji.

Linia New Icon powstawała na papierze w holenderskich biurach projektowych firmy, a wyprodukowana została przez belgijską fabrykę. Do produkcji koszy na śmieci użyto 40% materiałów pochodzących z recyklingu. Przed użyciem, przeszły one testy jakościowe i uzyskały odpowiednie aprobaty. Wykorzystano polerowaną stal nierdzewną i tworzywa sztuczne. Kosze wraz z opakowaniami, z którymi są sprzedawane, są w 98% biodegradowalne. Brabantia przekazuje część ze swoich zysków ze sprzedaży produktów z tej linii, na organizację The Ocean Cleanup. Kupując ten kosz na śmieci wspierasz ratowanie oceanów. 

Mechanizm otwierający opiera się na systemie pedałowym - żeby otworzyć kosz należy nacisnąć na pedał. Pokrywa unosi i zamyka się płynnie i cicho. Wewnątrz znajduje się wyciągany pojemnik o pojemności 20 litrów. 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
11 39 87
Kod EAN
8710755113987
Kolekcja
Wysokość
50,3 cm
Długość
35,5 cm
Szerokość
32,5 cm
Średnica
29 cm
Pojemność
20 l
Materiał
Stal nierdzewna 18/10
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Brabantia
  • Inne Kosze na śmieci

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.