Utrzymanie czystości

(919)

Utrzymanie czystości w domu to niepisany obowiązek każdego z nas. By nasze przysłowiowe cztery ściany lśniły czystością, koniecznie będą nam potrzebne podstawowe akcesoria do sprzątania. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele przyborów i produktów sprzątających, które pozwolą na utrzymanie doskonałego porządku w każdym domu. Dzięki nim Twój dom zawsze będzie idealny i godny podziwu.

 

Podstawowym akcesorium, w które musimy się uzbroić jest oczywiście kosz na śmieci. Ten niezbędnik sprawdzi się nie tylko w kuchni, lecz także w łazience czy domowym biurze. W naszym  asortymencie mamy ich szeroki wybór – od tradycyjnych koszy na śmieci po te najbardziej nowoczesne i funkcjonalne. Spośród najbardziej rozpoznawalnych marek koszów na śmieci, są kosze marki Brabantia oraz Curver i Koziol. Produkty tych marek cechują się doskonałą jakością, dbałością o najdrobniejsze detale, a przede wszystkim praktycznością. Posiadają wiele pojemności, dzięki czemu bez problemu dobierzemy ten, który idealnie sprawdzi się w naszym domu. Do koszy na śmieci konieczne są także odpowiednie worki. Tak samo jak i kosze mają one różne pojemności, dlatego dopasujemy je z łatwością do rozmiaru kosza.

 

Do uporządkowania domu przydadzą nam się również mopy i wiadra oraz miotły. Dzięki nim cały brud zostanie zgarnięty w mig! Wśród przyborów do sprzątania domu znajdziemy także różnego rodzaju ściereczki i zmywaki, które bez problemu uporają się z zalegającym kurzem. W tej kategorii prym wiodą ściereczki marki Ladelle oraz Kela. Ściereczki Ladelle często łączone są w zestawy, dzięki czemu w razie potrzeby możemy od razu wymienić jedną na drugą. Zdobyły one największe zaufanie naszych klientów i doskonale poradzą sobie z porządkami w każdym domu.
 

Podczas porządków pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa i korzystajmy ze środków chroniących przede wszystkim nasze dłonie. Przy używaniu detergentów, to właśnie one mogą najbardziej ucierpieć. Z pomocą przyjdą nam specjalne rękawice, zabezpieczające ręce przed podrażnieniami. Dzięki nim nasze ręce pozostaną niezagrożone, a dom przy użyciu najlepszych środków, będzie lśnił czystością.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów