Lampy stołowe

Lampy nocne - lampki nocne do sypialni


Lampy stołowe stanowią świetny element punktowego oświetlenia. Sprawdzą się podczas czytania książki, pracy przy biurku lub po prostu do stworzenia przytulnej atmosfery w pokoju. Lampy stołowe znajdujące się w naszym sklepie są wykonane w różnego rodzaju stylistkach, dzięki czemu można dobrać tą idealną, które najlepiej rozświetli wnętrze. Wśród najbardziej znanych marek, które oferują lampy stołowe i biurkowe są: Gie El, Kokoon Design, Custom Woods czy King Home. Wybierając lampki nocne do sypialni tych marek z pewnością nie będzie zawiedzeni z ich działania, a Wasze biurka i stoliki będą fenomenalnie doświetlone - tak jak trzeba!


Jaką lampkę stołową wybrać do sypialni?


Lampy stołowe mogą spełniać nie tylko praktyczną funkcję, lecz także stanowić piękną dekorację, która wzbogaci aranżację domowego wnętrza. Idealnym przykładem będzie tutaj lampa stołowa z kolekcji Loro marki King Home. Wyróżnia się nowoczesnym, nietuzinkowym designem. Jej klosz przypomina figurę ptaka wykonanego w stylu origami, co nadaje lampie wyjątkowego charakteru. Doskonałym uzupełnieniem do lampy podłogowej z tej samej kolekcji będzie lampa stołowa z serii Trivet od marki Kokoon Design. Cechuje się ona nowoczesnym, prostym kształtem, dzięki czemu dopasuje się do wnętrz o wielu różnych charakterach. Lampa Trivet posiada kilka wariantów kolorystycznych, co również jest jej ogromnym plusem. Najbardziej designerskimi lampami stołowymi i biurkowymi są lampy marki Custom Woods, wykonywane ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze detale.


Lampy do home office - musisz je mieć w swoim gabinecie!


Zdarza się często, że pracę wykonujemy również w domu. Wtedy do swojego home office z pewnością będziecie potrzebować dobrego oświetlenia. Z pomocą przychodzą tutaj nieduże lampki na biurko, które wspomogą naturalne źródło światła i zadbają o to, by Wasze oczy się szybko nie zmęczyły. Lampki do pracy zdalnej powinny charakteryzować się możliwością regulacji światła - wysokości i nachylenia. Pozwoli nam to dopasować światło do naszych potrzeb. 


Jaka lampka stołowa będzie najlepsza?


Lampy biurkowe wyróżniają się niecodzienną, kreatywną i oryginalną stylistyką co sprawia, że będą stanowić wyjątkową ozdobę domowego wnętrza. Jedną z takich propozycji do oświetlenia domowego lub biurowego wnętrza jest lampa stołowa z kolekcji Silfra. Posiada geometryczny, podłużny kształt i wykonana jest z wysokiej jakości, naturalnego drewna. Polecamy również pozostałe lampy biurkowe z naszego asortymentu. Szukasz czegoś do punktowego oświetlenia wnętrza? Ładne lampy stołowe i lampki nocne znajdziesz w SuperWnetrze!