Lampy stołowe

(183)

Lampy stołowe, czy też lampy biurkowe stanowią świetny element punktowego oświetlenia. Sprawdzą się podczas czytania książki, pracy przy biurku lub po prostu do stworzenia przytulnej atmosfery w pokoju. Lampy stołowe znajdujące się w naszym sklepie są wykonane w różnego rodzaju stylistkach, dzięki czemu można dobrać tą idealną, które najlepiej rozświetli wnętrze. Wśród najbardziej znanych marek, które oferują lampy stołowe i biurkowe są: Gie El, Kokoon Design, Custom Woods czy King Home.

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Lampy stołowe mogą spełniać nie tylko praktyczną funkcję, lecz także stanowić piękną dekorację, która wzbogaci aranżację wnętrza. Idealnym przykładem będzie tutaj lampa stołowa Loro marki King Home. Wyróżnia się nowoczesnym, nietuzinkowym designem. Jej klosz przypomina figurę ptaka wykonanego w stylu origami, co nadaje lampie wyjątkowego charakteru. Doskonałym uzupełnieniem do lampy podłogowej z tej samej kolekcji będzie lampa stołowa Trivet od Kokoon Design. Cechuje się nowoczesnym, prostym kształtem, dzięki czemu dopasuje się do wnętrz o wielu charakterach. Posiada kilka wariantów kolorystycznych, co również jest jej ogromnym plusem.

 

Najbardziej designerskimi lampami stołowymi i biurkowymi są lampy marki Custom Woods, wykonywane ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze detale. Lampy wyróżniają się niecodzienną, kreatywną i oryginalną stylistyką co sprawia, że będą stanowić wyjątkową ozdobę domowego wnętrza. Jedną z takich propozycji jest lampa stołowa Silfra. Posiada geometryczny, podłużny kształt i wykonana jest z wysokiej jakości, naturalnego drewna.Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów