Marka Mepal

2022/04/26

Firma Mepal to holenderska marka powstała w 1950 roku i w obecnej chwili jest czołowym dostawcą produktów wysokiej jakości. Tworzy inteligentne rozwiązania, które pomagają cieszyć się z codziennego życia: w domu, w podróży, w pracy i w szkole - w każdej chwili.

Wartości marki Mepal

Marka Mepal od początku swojego istnienia kieruje się wartościami, które sprawiają, że jest ona wyjątkowa. Przede wszystkim Mepal stawia na łatwą obsługę. Dzięki produktom, które projektuje i wytwarza, chce ułatwiać życie i czynić je bardziej beztroskim. Kolejną z nich, jest inicjatywa, dzięki której od 1950 roku, marka prężnie się rozwija i wprowadza innowacje. Jako firma - lubi stawiać sobie i innym różnorodne wyzwania. Niezmiennym wyznacznikiem marki, pozostaje również oryginalność, do której dąży oraz świeże pomysły. Firma Mepal ceni sobie również poczucie wspólnoty, wzajemną pomoc oraz niezależność, dzięki czemu dokonuje ona własnych wyborów i w ten sposób cały czas zaskakuje. Ostatnią ale nie mniej ważną wartością marki jest świadomość. Zarząd Mepalu nieustannie monitoruje, co dzieje się na świecie i bierze na siebie odpowiedzialność jako firma. Prowadzi działalność w sposób świadomy i uczciwy.

Produkty marki mepal

 

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego użytku: super poręczne, wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne pomysły, oparte na życzeniach klientów!

Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi i środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSCI. Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie dostarczyć standardową kolekcję prosto z magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Marka Mepal, uwielbia być liderem, dlatego nieustannie pracuje nad nowymi kolorami i wzorami. Mepal, dysponuje szeroką gamą treści i materiałów marketingowych. Produkty są produkowane lokalnie i montowane w zakładach socjalnych.

 

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Jak przygotować przyjęcie w ogrodzie ? Jak przygotować przyjęcie w ogrodzie ?

  Nie wiesz jak przygotować przyjęcie w ogrodzie aby twoi goście byli zachwyceni? Sprawdź nasze rady i spraw aby twoje przyjęcie było zapamiętane na długo!

  2024/04/10 Czytaj dalej
 • Jakie prace ogrodowe wykonywać w kwietniu? Jakie prace ogrodowe wykonywać w kwietniu?

  Nie wiesz jakie prace ogrodowe wykonywać na wiosne? Czy to odpowiedni czas na przygowanie ogrodu ? W naszym blogu dowiesz się jakie prace najlepiej wykonać na wiosne oraz podpowiemy jak prawidłowo dbać o ogród jak i o swój azyl zwany balkonem lub tarasem

  2024/04/03 Czytaj dalej
 • Jak urządzić balkon na wiosnę ? Jak urządzić balkon na wiosnę ?

  Nie wiesz jak urządzić swój balkon na wiosne? Zajrzyj do naszego bloga gdzie znajdziesz przydatne tipy jak nawet z małej przestrzeni stworzyć swój azyl i oaze spokoju na zbliżającą się wiosne!

  2024/03/27 Czytaj dalej
 • Jak smażyć zdrowo na patelni? Jak smażyć zdrowo na patelni?

  nie wiesz jak smażyć zdrowo na patelni? przeczytaj nasz blog i spraw aby twoje potrawy smakowały jeszcze lepiej!

  2024/03/22 Czytaj dalej
 • Jak zrobić porządek w lodówce? Jak zrobić porządek w lodówce?

  Porządek w lodówce nie tylko wpływa na estetykę, ale przede wszystkim na świeżość i bezpieczeństwo przechowywanych produktów spożywczych. Oto kilka praktycznych wskazówek, które pomogą ci zorganizować przestrzeń w lodówce i uczynić ją bardziej funkcjonaln

  2024/03/13 Czytaj dalej