Marka Mepal

2022/04/26

Firma Mepal to holenderska marka powstała w 1950 roku i w obecnej chwili jest czołowym dostawcą produktów wysokiej jakości. Tworzy inteligentne rozwiązania, które pomagają cieszyć się z codziennego życia: w domu, w podróży, w pracy i w szkole - w każdej chwili.

Wartości marki Mepal

Marka Mepal od początku swojego istnienia kieruje się wartościami, które sprawiają, że jest ona wyjątkowa. Przede wszystkim Mepal stawia na łatwą obsługę. Dzięki produktom, które projektuje i wytwarza, chce ułatwiać życie i czynić je bardziej beztroskim. Kolejną z nich, jest inicjatywa, dzięki której od 1950 roku, marka prężnie się rozwija i wprowadza innowacje. Jako firma - lubi stawiać sobie i innym różnorodne wyzwania. Niezmiennym wyznacznikiem marki, pozostaje również oryginalność, do której dąży oraz świeże pomysły. Firma Mepal ceni sobie również poczucie wspólnoty, wzajemną pomoc oraz niezależność, dzięki czemu dokonuje ona własnych wyborów i w ten sposób cały czas zaskakuje. Ostatnią ale nie mniej ważną wartością marki jest świadomość. Zarząd Mepalu nieustannie monitoruje, co dzieje się na świecie i bierze na siebie odpowiedzialność jako firma. Prowadzi działalność w sposób świadomy i uczciwy.

Motywacja marki

Głównymi motywacjami marki Mepal, są: szczere zainteresowanie klientem, wewnętrzna motywacja do stworzenia możliwie jak najlepszego rozwiązania i krzepiący entuzjazm. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami firma, jest w stanie stworzyć inteligentne rozwiązania do codziennego użytku: super poręczne, wysokiej jakości rozwiązania dla niezapomnianych wspomnień, inteligentne i niepowtarzalne pomysły, oparte na życzeniach klientów!

Produkcja EKO

Każdy krok, który podejmuje marka, jest świadomy z poszanowaniem ludzi i środowiska. Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie, wykorzystanie materiałów, czy inwestycje w zrównoważony rozwój. Produkty Mepal w znacznej większości produkowane są w Holandii. Wszystkie one spełniają europejskie normy bezpieczeństwa żywności. Kluczowi dostawcy Mepalu, posiadają certyfikaty ISO i BSCI. Dzięki własnemu magazynowi, firma jest w stanie dostarczyć standardową kolekcję prosto z magazynu i jest w stanie spełnić specyficzne wymagania swoich klientów dotyczące określonych dostaw. Marka Mepal, uwielbia być liderem, dlatego nieustannie pracuje nad nowymi kolorami i wzorami. Mepal, dysponuje szeroką gamą treści i materiałów marketingowych. Produkty są produkowane lokalnie i montowane w zakładach socjalnych.

Następny artykuł
 • Jaką Suszarkę Ogrodową Kupić? Jaką Suszarkę Ogrodową Kupić?

  Na etapie wyboru odpowiedniej suszarki do prania ogrodowej, wiele osób zastanawia się na co szczególnie zwrócić swoją uwagę. W tym treściwym artykule, postaramy się rozwinąć ten wątek, tak abyś mógł zaczerpnąć z niego praktyczne wskazówki dla siebie.

  2022/04/13 Czytaj dalej
 • Co to jest kubek termiczny? Co to jest kubek termiczny?

  Co to jest kubek termiczny i czym różni się od standardowego termosu? Dlaczego kubek termiczny nie trzyma ciepła? Na te pytania oraz więcej odpowiadamy w tym artykule. Przeczytaj po więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/03/08 Czytaj dalej
 • Akcesoria do prania Akcesoria do prania

  Poszukujesz skutecznych akcesoriów, które przyspieszą proces Twojego prania, a nawet suszenia i prasowania? Jeśli tak, koniecznie przeczytaj ten artykuł! Piszemy między innymi o: siatkach na pranie, koszach na pranie, suszarkach i więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/02/01 Czytaj dalej
 • Prezenty Walentynkowe Prezenty Walentynkowe

  Chciałbyś podarować jej wyjątkowy prezent, który wywoła szczery uśmiech na twarzy? Czego zatem poszukujesz? W SuperWnetrze.pl znajdziesz przede wszystkim praktyczne prezenty, które z pewnością posłużą na długie lata. Przeczytaj po więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/28 Czytaj dalej
 • Dyfuzor zapachowy Cocodor Dyfuzor zapachowy Cocodor

  Czytanie ciekawych książek, oglądanie pasjonujących filmów czy spędzanie czasu z zaproszonymi gośćmi - można sobie umilić dyfuzorami zapachowymi o wyjątkowych nutach aromatycznych. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/24 Czytaj dalej