Pojemniki na gąbkę

Elegancki pojemnik na gąbkę w twojej kuchni

 

Jesteśmy tego świadomi, że nasze szybkie tempo życia, stres i nadmierne obciążenie  obowiązkami negatywnie wpływają na naszą kondycję fizyczną i psychiczną. Dlatego  właśnie poszukujemy metod pozwalających na szybką regenerację naszego ciała i umysłu.  Jednym ze sposobów jest urządzenie domowego SPA w łazience! Co jest ci do tego  potrzebne? Wystarczy nastrojowe światło i odpowiednie dodatki, które znajdziesz w  zasobach naszego sklepu SuperWnętrze.  

Aby nasze domowe SPA faktycznie powstało, poza przemyślaną aranżacją, potrzebujesz  właściwych akcesoriów łazienkowych, które zadbają o twój komfort. Do takich należą  pojemniki na gąbkę. To dzięki nim branie prysznica czy też relaks w kąpieli będą jeszcze przyjemniejsze. Oferta naszego sklepu SuperWnętrze bogata jest w tego typu akcesoria  łazienkowe z najwyższej półki. Nasi dostawcy to InterDesign, Umbra, Joseph Joseph, Oxo i wielu innych.  

Prezentowane gadżety występują w uniwersalnych kolorach, które świetnie odnajdą się w  każdej łazience, ale również w kuchni. Bowiem uchwyt na gąbkę dostępny w naszym  sklepie idealnie spełni także swoje zadanie zawieszony nad zlewozmywakiem. Zanim  wybierzesz właściwy uchwyt sprawdź jego przeznaczenie. Nie zawsze ten sam uchwyt  możesz zastosować zarówno w kuchni jak i w łazience.

 

Kup pojemnik na gąbkę i odmień swoją kuchnię

 

Jak wiadomo kuchnia uchodzi za jedno z najważniejszych miejsc w domu. Przeważnie  użytkujemy ją intensywnie przez wiele lat, a popełnione na etapie projektu błędy mają  swoje skutki w życiu codziennym. Z pewnością ogarnie nas frustracja z powodu  utrudnionego dostępu do drobnego sprzętu AGD. Zaaranżowana w nieprzemyślany sposób  kuchnia spowoduje, że będziemy mieć dość pokonywaniem zbyt dużych odległości między  lodówką a np. zlewem. W realizacji projektu kuchni marzeń – pięknej, funkcjonalnej –  pomoże ci pojemnik na gąbkę.  Kupisz u nas uchwyty i pojemniki na gąbkę lub szczotkę w wielu ciekawych kolorach.  Począwszy od białego, poprzez czerwony, a skończywszy na szarym jesteśmy przekonani, że wybierzesz ten idealny dla siebie. Co powiesz na pojemnik na akcesoria do zmywania  Caddy Joseph Joseph w kolorze szarym? A może chciałabyś/chciałbyś uchwyt na gąbkę do  kuchni w kształcie kaczki lub królika? Mamy to i wiele innych niezastąpionych w  codziennym życiu akcesoriów. 

 

Materiały z jakich wykonane są pojemniki na gąbkę

 

Każdy nasz produkt zawiera informację z jakiego powstał materiału. Większość z  oferowanych uchwytów łazienkowych wyprodukowanych jest przy użyciu plastiku lub  tworzywa sztucznego. Jednak posiadamy też akcesoria z gumy lub polipropylenu. Dobrze  jest wiedzieć co z czego powstało, bo dzięki temu znamy jego trwałość. Jak wiadomo w  pomieszczeniach takich jak łazienka i kuchnia występuje kontakt z wodą i duża wilgotność  powietrza, w związku z tym wszelkie akcesoria powinny być wodoodporne.  

 

szklanki termiczne