Segmentowy kompostownik ogrodowy Compogreen 800 L czarny

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Kompostownik modułowy polskiej firmy Prosperplas do samodzielnego wytwarzania kompostu. Wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na czynniki atmosferyczne i promienie UV.

Zastanawiasz się co zrobić ze skoszoną trawą lub zgrabionymi liścmi? Brakuje Ci pomysłów na pozbycie się odpadów organicznych z domu?
Kompostownik Compogreen to idealne rozwiązanie! Dzięki niemu z łatwością przygotujesz nawóz organiczny, który idealnie nadaje się do nawożenia gleby. Naturalny nawóz stworzony z organicznych odpadów bogaty jest w fosfor, azot, potas oraz wapń - wszystkie niezbędne składniki przy nawożeniu gleby. Gleba staje się odżywiona, pełna składników odżywczych i mineralnych, co bezpośrednio wpływa na urodzajność plonów.

Kompostownik Compogreen to doskonałe narzędzie do tworzenia własnego kompostu. Wyróżnia się dużą pojemnośćią oraz estetycznym wyglądem. Będzie się dobrze prezentował zarówno w mniejszych, jak i większych ogrodach. Składa się z dwóch modułów o łącznej pojemności 800 L, co pozwala na segregację odpadów i stworzenie oryginalnych kompostów. Boczne ścianki zostały wyposażone w specjalne otwory, pozwalające na dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu oraz wody do kompostu. Pozwala to na prawidłowy przebieg kompostowania. Dodatkowo został on wyposażony w łatwo otwierającą się klapę oraz drzwiczki do wyjmowania kompostu.

Szacuje się, że nawet 80% domowych odpadów można przerobić na czysty kompost.

Kolor:
czarny

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
IKSM800C
Kod EAN
5905197595429
Wysokość
826 mm
Szerokość
1350 mm
Głębokość
719 mm
Pojemność
800 L
Materiał
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Inne Kompostowniki kuchenne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.