Słoiki

Domowe przetwory to pyszny smak zamknięty w szczelnych słoikach. To właśnie słoiki są tym rodzajem naczyń, do których upychamy letnie i jesienne skarby, by cieszyć się nimi przez resztę roku. Słoiki mimo, że są bardzo prostymi przyborami, wcale nie muszą być "klasyczne". W SuperWnetrze, poza tradycyjnymi słoiczkami na przetwory znajdziesz również ciekawe i nietuzinkowe propozycje, dzięki którym zamknięte szczelnie weki, będą wyglądać jeszcze bardziej apetycznie. Na co warto się skusić? Więcej informacji na temat słoików i słoiczków dostępnych jest pod spodem!

Przechowywanie produktów w kuchni w szklanym wydaniu


Organizacja przestrzeni kuchennej jest niezwykle ważna. Zarówno przedmioty użytku codziennego, jak i inne elementy wyposażenia powinny posiadać swoje wyznaczone miejsce. Dobrze zorganizowana przestrzeń pozwala szybko odnaleźć potrzebny produkt, co przekłada się na sprawne i wygodne przygotowywanie posiłków. Pojemniki na żywność szklane są doskonałym sposobem do przechowywania różnorakich produktów. Słoiki szklane doskonale nadają się do przechowywania artykułów sypkich takich jak suszone liście herbaty, ziarna kawy czy suszone owoce. Szczelne zakrętki i wieczka chronią przed dostaniem się do wnętrza powietrza, a co za tym idzie - produkty na długo zachowają swój wyjątkowy smak i aromat. Szeroka gama słoików, o różnym kształcie, różnych pojemnościach oraz przeznaczeniu sprawia, że uzupełnimy swoją kuchnię o niezbędne pojemniki, które pozwolą na odpowiednie magazynowanie zapasów. Przyjrzyjmy się zatem co do zaoferowania w kategorii słoików szklanych ma SuperWnetrze. 
 

Zawekuj słońce - idealne naczynia na przetwory


Słoiki od zawsze będą kojarzyły się nam z przetworami, które w wiosenne i letnie dni przygotowywały nasze babcie i mamy. Półki w spiżarni uginały się od dżemów, marmolady i konfitur. Zawekowane ogórki, grzybki czy papryka w różnych wersjach, które były dodatkiem do domowych obiadów sprawiały, że dania smakowały wyjątkowo. Największym plusem domowych wyrobów jest to, że mamy zupełną kontrolę nad tym, co znajduje się w środku. Przygotowujemy zatem wszystko zdrowo, bez dodatkowych konserwantów i polepszaczy smaku. Jakie słoiki sprawdzą się do tych zadań najlepiej? W sklepie SuperWnetrze zakupić można słoiki na przetwory o różnych pojemnościach, pojedynczo lub w zestawie. Do przetworów idealnie sprawdzą się zestawy tradycyjnych szklanych pojemników z metalowymi zakrętkami. Ich prosty, cylindryczny kształt sprawia, że z powodzeniem można układać je pionowo, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsca na kuchennych półkach. 
 

Do czego jeszcze wykorzystać można słoiki?


Słoiki szklane typu weck wyposażone w uszczelkę dostępne są w różnych rozmiarach, fakturach, kształtach, doskonale sprawdzą się do domowych syropów, soków czy miodu. Świetnym produktem jest słoik śniadaniowy, który w komplecie posiada łyżeczkę. Doskonały jest na owsiankę lub jogurty, które zabrać ze sobą można do pracy lub szkoły. Słoiczki o małych pojemnościach ze szczelnymi klipsami nadają się do przechowywania domowego keczupu lub majonezu. Przezroczyste minisłoiczki będą idealne do uporządkowania przypraw, a także sprawdzą się do przechowywania w nich musów dla dzieci. Słoik do kiszonek wyposażony w pokrywkę z elementem odpowietrzającym, który wspomaga proces zakwaszania warzyw z pewnością także przyda się w kuchni. Wspomnieć trzeba również o korkowanych butelkach, w których można umieszczać samodzielnie stworzone soki, zakwasy lub nalewki. Świetnym pomysłem na prezent może okazać się buteleczka nalewki własnej roboty, którą można opatrzyć wyjątkową i spersonalizowaną nalepką.

Cena
-
Na skróty:
Promocje (53)

Marka Mepal