Pokrywki

(106)

Pokrywki to funkcjonalne i praktyczne przedmioty do codziennego użytku w kuchni. Mogą posłużyć do zakrycia gotujących się garnków, do zamknięcia misek kuchennych czy też do mikrofali. Mają bardzo wiele zastosowań, dzięki czemu doskonale odnajdą się w każdej domowej kuchni. W asortymencie naszego sklepu superwnetrze.pl bez problemu uda się znaleźć najbardziej dopasowane i potrzebne w kuchni pokrywki. Ich różnorodność i wykonanie z najlepszych materiałów sprawia, każdy wyszuka coś idealnego dla siebie. Sprawdź koniecznie nasze najciekawsze propozycje pokrywek kuchennych!

 

Wśród najbardziej zaufanych marek pokrywek możemy wymienić zdecydowanie pokrywki marki Silit, WMF czy Kela. Znalazły one zastosowanie w wielu domach, a klienci są zadowoleni z ich funkcjonalności. Pokrywki wykonane są z różnych materiałów (między innymi: silikonu, szkła, tworzywa czy stali nierdzewnej), o odmiennych kształtach i rozmiarach. Dostępne także w zestawach. Pokrywka Quality One marki WMF to świetna propozycja pokrywki do garnka. Wykonana jest z żaroodpornego szkła oraz stali nierdzewnej, dzięki czemu charakteryzyje się doskonałą jakością i wytrzymałością. Równie ciekawą propozycją tego samego producenta jest pokrywka Gourmet Plus, wykonana w całości z matowej stali nierdzewnej Cromargan. Taki rodzaj materiału zapewnia jej odporność na zarysowania i uszkodzenia i sprawia, że posłuży nam na długi czas.

 

Do zamknięcia miseczek i innych naczyń świetnie przyda się silikonowa przykrywka marki Mastard. Idealnie przylega do wybranych kuchennych naczyń i jest prosta do utrzymania w czystości. Występuje w kilku rozmiarach, dzięki czemu dopasujemy ją do większości naszych garnków i misek. Przykładem równie dobrej i praktycznej pokrywki jest przykrywka silikonowa Lurch. Intrygującym i niezwykle ciekawym gadżetem będzie pokrywka na patelnię marki Kela, która pozwoli nas ochronić przed pryskającym tłuszczem i uniknięciem oparzenia.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów