Pokrywki

Pokrywki to funkcjonalne i praktyczne przedmioty do codziennego użytku w kuchni. Mogą posłużyć do zakrycia gotujących się garnków, do zamknięcia misek kuchennych czy też do mikrofali. Mają bardzo wiele zastosowań, dzięki czemu doskonale odnajdą się w każdej domowej kuchni. W asortymencie naszego sklepu superwnetrze.pl bez problemu uda się znaleźć najbardziej dopasowane i potrzebne w kuchni pokrywki. Ich różnorodność i wykonanie z najlepszych materiałów sprawia, każdy wyszuka coś idealnego dla siebie. Sprawdź koniecznie nasze najciekawsze propozycje pokrywek kuchennych!

Uniwersalne pokrywki do patelni i garnków


Trudno wyobrazić sobie przygotowywanie posiłków bez odpowiednich narzędzi, garnków i innych akcesoriów kuchennych. Stosowanie pokrywek podczas gotowania, smażenia czy duszenia jest bardzo istotne, dzięki zamknięciu garnka wewnątrz tworzy się zamknięty obieg wilgoci, który powoduje, że woda szybciej doprowadzona jest do wrzenia, a dania podgrzewają się szybciej. Tym sposobem zaoszczędza się energię, co w efekcie prowadzi do zmniejszenia wydatków za prąd czy gaz. Kolejnym atutem używania pokrywek jest higieniczność gotowania. Dzięki przygotowywaniu posiłków pod przykryciem uniknie się na kuchence lub płycie nieestetycznych plam z wrzącej zupy, bulgoczącego sosu czy rozpryskującego się tłuszczu. Pokrywki na talerze do mikrofali lub piekarnika, idealnie ochronią urządzenie przed zabrudzeniem. Z powodzeniem można również zakryć miskę z jedzeniem i schować ją do lodówki, dzięki temu uniknie się wysuszenia produktów czy przenikaniu zapachów z lodówki lub miski.


Osłony szklane, emaliowane czy silikonowe dostosują się do każdego naczynia


Aby pokrywka spełniała swoje zadanie, powinna być dobrze dobrana do garnka, patelni lub innego naczynia, któremu ma służyć jako osłona. Duża ilość pokrywek o różnych kształtach, kolorach i rozmiarach sprawia, że z pewnością każdy znajdzie poszukiwany przez siebie produkt. Wszystkie pokrywki, które w asortymencie posiada SuperWnetrze wyposażone są w wygodne uchwyty lub gałki. Niektóre z nich są żaroodporne dlatego z powodzeniem można włożyć je do piekarnika przykrywając nią patelnie czy brytfannę. Znani producenci artykułów gospodarstwa domowego tacy jak: Fl1, SKK, Kela czy WMF gwarantują dokładne wykonanie produktów z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Pokrywki do garnków, patelni, brytfanny czy naczynia żaroodpornego mają uniwersalne rozmiary i średnice sprawia to, że bez problemu będzie można odnaleźć osłonę dla standardowego naczynia. Również materiały z jakich zostały wykonane (stal nierdzewna, szkło hartowane, silikon) gwarantują, że będą dobrze prezentować się na każdym garnku. Pokrywka przezroczysta jest dużym ułatwieniem w kuchni, dzięki niej można zaglądać do przygotowywanej potrawy bez potrzeby jej unoszenia. Można również nakryć nią miseczkę z produktami do lodówki, ułatwi to sprawdzanie co znajduje się we wnętrzu naczynia bez potrzeby wyjmowania wszystkiego z chłodziarki.


Pokrywki, które w swojej ofercie posiada sklep SuperWnetrze


Standardowe pokrywki są koniecznym wyposażeniem kuchennym. Są jednak osłony, które może nie są artykułem pierwszej potrzeby, ale z pewnością ułatwią przygotowanie i przechowanie potraw. Na takie wyjątkowe osłony naczyń mogą składać się m.in. pokrywki silikonowe. Siateczkowe pokrywki lub płaskie osłony silikonowe świetnie sprawdzą się podczas spędzania wolnego czasu na dworze. Z powodzeniem można zasłonić nimi talerze z przekąskami, można cieszyć się spotkaniem bez obaw, że do jedzenia dostaną się owady lub robaki. Zakrętki do słoików lub butelek idealnie sprawdzą się podczas robienia domowych przetworów.

Cena
-
głębokość
Na skróty:
Promocje (85)

Marka Orion