Twoja mała pociecha obchodzi swoje święto już 1 czerwca. Tak mowa tu o dniu dziecka! W supermarketach w całej Polsce rozpocznie się gorączka zakupów z tej okazji. Spraw swojemu dziecku wyjątkowy i unikatowy prezent z Naszego sklepu online SuperWnetrze. Będzie mógł pochwalić się kolegom zabawkami jakie dostał na dzień dziecka, których z pewnością nie posiadają. W Naszej ofercie znajdziesz zabawki zarówno dla małych jak i dużych dzieci. Klocki, huśtawka, elektryczny samochód... sam zdecyduj, co uszczęśliwi Twojego malucha! Zostało mało czasu, nie czekaj i już teraz zrób zakupy od najlepszych producentów zabawek!  

Elektryczne auto na dzień dziecka

 

Twój maluch uwielbia podróżować samochodem? Mamy więc idealny prezent. Kup dla dziecka, jego pierwsze auto. Mowa tutaj oczywiście o miniaturowej wersji najlepszych samochodów. Modele te zaprojektowała marka Ramiz. W ofercie znajdziesz samochód czarny, niebieski, biały oraz czerwony o różnej wielkości. Sprawdzi się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Autka ładowane są na akumulator, który bez problemu można naładować w domu. Zestawy posiadają również specjalne pokrowce, aby warunki atmosferyczne oraz kurz nie zniszczyły sprzętu, gdy nie będzie używany. Dziecko może jeździć zarówno w ogrodzie, jak i w czasie podróży na plac zabaw. Jeżeli dziecko nie jest fanem samochodów, może podobać mu się nasz wyjątkowy czerwony motor. Gwarantujemy, że taki prezent zaskoczy i ucieszy Twoje dziecko! Będzie mógł poczuć się jak mały kierowca.

 

Zabawki do ogrodu - idealny prezent na dzień dziecka

 

Posiadasz ogród, w którym znajduje się tylko jedna piaskownica? Zmień to już teraz i zakup nowe zabawki ogrodowe dla Twojego dziecka. W Naszej ofercie w sklepie online znajdziesz pojedyncze zabawki ogrodowe takie jak huśtawki i składane zjeżdżalnie, ale również całe zestawy. Zaprojektowane zostały przez markę Vida. Wykonane z trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, na które nie mamy wpływu, gwarantują świetną zabawę w ogrodzie. W przypadku, gdy nie posiadasz ogrodu, a możliwe jest wyjście na balkon możesz zdecydować się na zakup małego domku. Można go postawić zarówno na balkonie jak i w mieszkaniu. Twoje dziecko będzie zachwycone, mając swój własny wyjątkowy domek.

 

Konkurencje na dzień dziecka

 

Z okazji dnia dziecka, możesz zorganizować dla swojej pociechy mini turniej w domu. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz w Naszej ofercie. Pierwszą może być turniej gry w ringo. Będzie to świetna zabawa zarówno dla małych jak i starszych dzieci. Kolejną może być strzelanie z łuku do celu. Oczywiście łuk jest zabawkowy, ale prosimy o sprawdzenie wieku jakie preferuje producent Vida na opakowaniu. Możesz również kupić stół do gier, dzięki czemu cały dzień nie zabraknie Ci pomysłu na kolejne konkurencje. Znajdziesz aż 15 różnych gier z czego każda jest w innej tematyce niż poprzednia. Łączą w sobie zabawę, miłe spędzanie czasu, jak i edukację. W przypadku młodszych dzieci, sprawdzi się zabawkowa kuchenka. Ustaw ją w swojej kuchni i przyrządzaj pyszne jedzenie razem z maluszkiem. Pomysłów na spędzenie wyjątkowo tego dnia jest wiele, a wszystko ogranicza się do Twojej wyobraźni. Zobacz naszą kategorię i spraw, aby Twoje dziecko wspominało ten dzień przez długi czas!

 

Pergole Ogrodowe