Prezenty firmowe to prezenty, które doskonale nadają się jako upominek dla koleżanki lub kolegi z pracy. Są neutralne i uniwersalne, dlatego zawsze będą strzałem w dziesiątkę. Takie prezenty to także świetny pomysł dla szefa na obdarowanie swoich pracowników. Z tej prezentowej palety można skorzystać z okazji urodzin, imienin, a także na święta - Wielkanocne i Bożego Narodzenia. Idealne będą również na inne okazje jak dzień kobiet czy dzień chłopaka, które często organizowane są nawet w firmie. Na co się skusić i dlaczego warto wybrać prezent firmowy? O tym kilka słów poniżej!

Prezenty firmowe - zadbaj o dobrą atmosferę w pracy


Warto wykorzystywać okazje do tego, aby docenić zaangażowanie w wykonywane obowiązki przez pracowników. Drobne upominki z okazji świąt, awansu, czy chociażby urodzin osób z którymi współpracujemy stwarzają dobrą atmosferę w pracy. Zacieśniamy jednocześnie więzy i sprawiamy, że podczas natłoku obowiązku można znaleźć moment na chociażby chwilowe świętowanie. Fajne prezenty są gwarancją dobrego samopoczucia zarówno osób obdarowujących, jak i obdarowanych. Sklep SuperWnętrze oferuje ciekawe produkty, które z pewnością sprawdzą się jako udane upominki. Prezent dla koleżanki z pracy z okazji urodzin czy w ramach pogratulowania kolejnego sukcesu? Z pewnością ucieszy się z niezwykle oryginalnego, a jednocześnie zabawnego podarunku jakimi są kulki poskramiacze stresu, z których można tworzyć kreatywne i abstrakcyjne kształty. Długopis decyzyjny Helicopter jako podarunek także sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech.


 

Zbliżają się Święta? Nie zapomnij o swoich pracownikach


Wręczanie prezentów jest dobrym obyczajem nie tylko na polu prywatnym, ale także i zawodowym. Obdarowanie pracowników, zwłaszcza w czasie świątecznym daje im poczucie przynależności do firmy oraz sprawia, że czują się doceniani. Świąteczny czas sprzyja więc tworzeniu w firmie przyjaznego klimatu, a prezenty firmowe dla pracowników dopełnią serdecznego samopoczucia. Zakończenie roku to też świetny czas na podziękowania dla całego zespołu za cały rok efektywnej współpracy. Jeśli zastanawiasz się co będzie dobrym pomysłem na prezent, a nie chcesz iść na łatwiznę i kupić kolejnej bombonierki, to postaw na coś praktycznego i stylowego jednocześnie. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się lunchbox’y lub termosy obiadowe. Pracownicy zazwyczaj przynoszą swoje posiłki, ułatw więc im to zadania, szczególnie że w asortymencie SuperWnętrze dostępne są termosy wysokiej jakości znanych i cenionych marek, pracownicy z pewnością docenią tak przemyślany gest. 


 

Obdaruj ciekawym upominkiem klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych


Zakończenie udanej współpracy, dopięcie wyjątkowo korzystnej umowy, zawarcie nowego kontraktu - to również dobra chwila na małe świętowanie. Warto docenić wówczas osoby, dla których wykonujemy usługi. Prezenty firmowe dla klientów są także okazją do pokazania jak ważna jest współpraca z nimi, co z pewnością przełoży się na łatwiejsze budowanie dalszej relacji. Spróbuj wyjść poza schemat i poza kolejnymi długopisami czy kalendarzami z logo firmy postaw na coś oryginalnego. Komplet szklanek do espresso, latte lub herbaty marki Vialli Design może sprawdzić się idealnie. Te nieszablonowe, przezroczyste kubki posiadają podwójne ścianki, w których napoje prezentują się niezwykle ciekawie. Tak elegancki i stylowy prezent z pewnością pozytywnie zaskoczy obdarowanych. Bardzo popularne są również praktyczne butelki wielorazowego użytku na napoje lub kubki termiczne. W tych czasach, gdzie wiele spraw załatwiamy w biegu takie podarunki mogę stać się niezwykle przydatne.

dozownik na mydlo w płytnie