Trzepaczka kuchenna to bez wątpienia narzędzie, które powinno znaleźć się w wyposażeniu każdej kuchni. Trzepaczka do jajek umożliwi przygotowanie piany zarówno z jajek jak i śmietany, ale nie są to jej jedyne możliwości. Trzepaczka ma także zastosowanie, przy wyrabianiu gładkiej masy do tortu, mieszania suchych produktów do ciast i mokrych do sosów. Istnieje także wiele różnych kształtów, rodzajów i kolorów końcówek oraz uchwytów. Umożliwia to dopasowanie narzędzia do wystroju twojej kuchni. Każdy producent prezentuje inne właściwości tego małego, a jakże przydatnego narzędzia kuchennego.

Jakie rodzaje trzepaczek znajdę w sklepie?

 

Nasz sklep oferuje wiele trzepaczek, o różnych kolorach, kształtach i zastosowaniach. Do codziennego użytku najlepiej sprawdzi się klasyczna trzepaczka rózgowa. Nie oznacza to jednak, że nie warto eksperymentować z innymi rodzajami, takimi jak: sprężynowe, obrotowe, a nawet błyskawiczne. Trzepaczka, może też być wykonana z różnego rodzaju materiału od silikonu, przez stal i stal nierdzewną do nylonu. Oczywiście, każda spełnia wszystkie standardy bezpiecznej pracy z żywnością.

 

Jakiej firmy trzepaczka kuchenna, sprawdzi się najlepiej?

 

Trzepaczka kuchenna to bez wątpienia narzędzie, które musi być solidnie wykonane, by nie złamało się przy pierwszym użyciu. Wynika z tego, że aby produkt służył nam latami musi być zakupiony od najlepszej marki. Na naszej stronie oferujemy trzepaczki sprowadzane od najbardziej innowacyjnych producentów z całego świata:

 

  • holenderskiej Brabanti,
  • kanadyjskiej Cuisipro,
  • francuskiej de Buyer,
  • angielskiej Joseph Joseph
  • niemieckich WEIS i WMF.

 

Bez względu na to, czy będzie to trzepaczka do jajek, czy do wyrabiania ciasta jedno jest pewne - spełni swoje zadanie w 100%.

 

Czy trzepaczki kuchenne można myć w zmywarce?

 

Nie wszystkie trzepaczki można myć w zmywarce. Większość nie składa się z materiału przeznaczonego do takiego rodzaju mycia. Trzepaczki kuchenne, które przeznaczono do mycia w zmywarce oferuje firma WMF z kolekcji Profi Plus oraz Joseph Phils z kolekcji Twist. Dodatkowo mają ergonomiczny kształt i nie zajmują dużo miejsca. Obie marki znajdziesz na naszej stronie.

Marka Orion